Salg og udlejning

Sælger
Jesper Hansen
72 40 82 80
jesper@hhrental.dk

Sælger
Henrik Hansen
72 40 83 10
henrik@hhrental.dk


Opbygning

Metal og bearbejdning
Michael Bødker
72 40 82 80
michael@hhrental.dk

Strøm og programmering
Tobias Sørensen
72 40 82 12
tobias@hhrental.dk

Udvikling og ordrer
Jesper Hansen
72 40 82 80
jesper@hhrental.dk


Værksted

Reparationer og service
Paw Wackerhausen
72 40 82 10
paw@hhrental.dk

Reparationer opbygning
Michael Bødker
72 40 82 80
michael@hhrental.dk

Serviceplanlægning og skader
Tobias Sørensen
72 40 82 12
tobias@hhrental.dk

Værkstedschef
Jesper Hansen
72 40 82 80
jesper@hhrental.dk


Administration

IT Ansvarlig
Rune Mechlenborg
72 40 81 80
rune@hhrental.dk

Økonomichef
Mogens Hansen
23 21 51 70
mogens@hhrental.dk

Bogholderi
Anja Bak
72 40 82 90
anja@hhrental.dk


Direktion

Indehaver
Henrik Hansen
72 40 83 10
henrik@hhrental.dk

Indehaver
Jesper Hansen
72 40 82 80
jesper@hhrental.dk


Debitor


Henvendelser
72 40 82 80
debitor@hhrental.dk


Ordrebekræftelse
72 40 82 80
debitorordre@hhrental.dk


Rekvisition
72 40 82 90
debitorrekvisition@hhrental.dk


Faktura
72 40 82 90
debitorfaktura@hhrental.dk


Kreditor


Henvendelser
72 40 82 80
kreditor@hhrental.dk


Ordrebekræftelse
72 40 82 80
kreditorordre@hhrental.dk


Rekvisition
72 40 82 90
kreditorrekvisition@hhrental.dk


Faktura
72 40 82 90
kreditorfaktura@hhrental.dk